Seramik Seçimi

Yaşam Alanınıza Uygun Desenler

Tasarım

Tasarım

Seramik Seçimi Nasıl Yapılır

Seramik alışverişi yaparken öncelikle ürün özellikleriyle ilgili fikir edinmek gerekir. 60×120 seramik çeşitleri en sık tercih edilen ürün grupları arasında yer alır.

60×120 seramik alışverişi yapmadan önce firma seçimini doğru yapılmalıdır. Bu durum başta seramik olmak üzere tüm alışverişler için geçerlidir. Her firma aynı kalitede ve fiyatta hizmet vermeyeceğinden seçim aşamasında titiz davranmakta yarar vardır. Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip olan firma seçildiğinde hem ürün çeşitliliği hem de fiyat konusunda en avantajlı seçimler yapılabilir. Genellikle seramik ürünler zemin ve duvar kaplamasında birlikte kullanıldığından alışverişlerin maliyeti de geniş olmaktadır. Bu nedenle firmanın birinci sınıf malzemeleri ekonomik fiyatlardan sunması önemlidir.

Yüzeyler

Yer ve Duvar Seramikleri

Yapı malzemeleri içerisinde önemli bir yere sahip olan 60×120 seramik çeşitleri renk ve desen yönünden geniş seçeneklere sahiptir. Bunlar arasından genellikle sade ve desenli parçalar seçilip kombin şeklinde kullanılır. Doğru seçimlerin yapılabilmesi için yer ve duvar seramikleri konusunda uzman olan kişilerden yardım almak yarar sağlayacaktır. Bu amaçla firma bünyesinde uzman ve profesyonel kişiler hizmet vermektedir. Bunlar öncelikle seramiğin kullanılacağı mekanın özelliklerini öğrenmekte ve her müşteriye öze seçenekler sunmaktadır. Bu sayede her müşteri kendine özgü bir hizmet almakta ve bu durum memnuniyet düzeyinin daha fazla olmasına katkıda bulunmaktadır. Dolayısıyla her zaman işinde yeterli deneyime ve bilgiye sahip olan firma tercih edilmelidir.

Yüzey

Sipariş

Build

Online Seramik Satışı

İnternetten 60×120 seramik siparişi verilmek istediğinde bu alanda çok sayıda firmanın hizmet verdiği görülür. Bu firmalar ve ürünler arasından karar verirken bazı özelliklere öncelik vermekte yarar vardır. Örneğin yer seramiği seçerken kolay temizlenebilir, leke tutmayan, göz yormayan desene sahip olan ve aynı zamanda da ekonomik ürünlere öncelik verilmelidir. Fiyat olarak bakıldığında ise internet alışverişleri genellikle fiziksel mağazalara göre daha ekonomik olmasıyla bilinir. Bu nedenle alışveriş için siteye girildiğinde beğenilen ürünler sepete eklenerek en sonunda ödeme ile birlikte alışveriş tamamlanır. Güvenli alışveriş ve hızlı teslimat sayesinde tüm siparişler kısa sürede sorunsuz şekilde teslim edilir.

Firmamız bu noktada gerekli tüm altyapısını hazırlayarak siz değerli müşterilerimizin online seramik siparişi vermesine olanak sağlamaktadır.

 

concrete serısı

Preslenmiş karolar daha belirgin derz hatları gerektirir ve yuvarlatılmış kenarlar daha yumuşak bir geçiş sağlar.

Çağdaş seramik ve porselen karo, evinizin her yerinde zeminlere ve duvarlara çekici bir dokunuş katabilir. İster basit, temiz tasarımlar ister geniş formatlı tasarımlar arıyor olun, bu karolar çok yönlü, uygun fiyatlı ve bakımı kolay, uzun ömürlü güzellik sunar.

 

wood serısı

Ahşap görünümlü karo ile, seramik karolarda otantik ahşap görünümü elde edeceksiniz. Artık daha kolay bakım ve karoların daha fazla dayanıklılığı ile ahşabın sıcak görünümünün keyfini çıkarabilirsiniz.

MArble serısı

Düz veya rektifiye edilmiş karolar, minimum derz çizgileri ile döşenebilecek ve çok temiz bir görünüm verecek şekilde kesilir.

Klasik bir görünüm oluşturmak için çok parlak kaplamalı seramik veya porselen karolar kullanın. Dayanıklı ve çizilmeye dayanıklı cilalı karolar harika bir seçimdir.

outdoor serİSİ 

Preslenmiş karolar daha belirgin derz hatları gerektirir ve yuvarlatılmış kenarlar daha yumuşak bir geçiş sağlar.

Klasik bir his ve dayanıklılık için çağdaş seramik ve porselen karoları kullanın. İster basit, temiz tasarımlar ister geniş formatlı tasarımlar arıyor olun, bu karolar çok yönlü, uygun fiyatlı ve bakımı kolay, uzun ömürlü güzellik sunar.

natural stone serİSİ

Bu dekoratif taş arduvazdan yapılmıştır. Doğal malzemelerden yapılan dekorlar, tarzınıza bağlı olarak rustik veya klasik bir görünüm oluşturmak için kullanılabilir. Bu dekorlar üstündür ve evinizin her yerinde muhteşem bir moda ifadesi oluşturacaktır.

ultımate serİSİ

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium

teknik seramik serİSİ

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium

rainbow serİSİ

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium

KİŞİSElleştİRİLMİŞ 

Yaşam Alanınızda Yenilik İhtiyacınız için Danışmanlarımız Hizmetinizde.

Bizimler İletişime

Geçin

 

 

Telefon

+90 850 549 98 48

Adres

Osman Yilmaz Mh. 648 Sk. D100 Karayolu No:61/A

Gebze – Kocaeli

Mağazalarımız