Banyo & Zemin

Banyo ve zemin seramikleri

Banyo zemin ve duvar uygulamalarında geniş alanlarda 60×120 seramik plakalar ile kesintisiz yüzeyler oluşturulabilir.

60×120 sermamİK

Banyo Ve Yer Seramikleri

60X120 seramik çeşitleri banyo ve yer döşemelerinde sıklıkla kullanılır. Bunlar sayesinde yaşam alanları daha estetik bir görünüme kavuşmaktadır.Birbirinden şık banyo tasarımları için kullanılan 60×120 seramik çeşitleri arasından zevke uygun modeller kolayca bulunup seçilebilir.

Neme dayanıklı, ıslak zeminlerde kullanıma uygun ve kolay temizlenebilir olacak şekilde üretilen bu seramikler banyoların normalden daha şık ve modern görünmesine yardımcı olur. 

Ürünler arasında farklı renk ve desen seçeneklerinin olması sayesinde her tercihe ve hayale uygun tasarımlar yapılabilir. Bunun için ürün çeşitliliği geniş olan ve kaliteden ödün vermeyen firma seçilebilir. Aynı zamanda uygun fiyat politikasına sahip olunması da müşteriler açısından avantaj sağlayacaktır.

60×120 sermamİK

Banyo Seramik Modelleri

60×120 seramik modelleri arasında banyo için seçim yapılacağında istenilen ürün seçilebilir. Artık üretilen malzemelerin neredeyse tamamı suya dayanıklı olduğundan seçimlerde herhangi bir kısıtlama yapmaya gerek yoktur. Modeller arasında genellikle doğal mermer görünüme sahip olan ürünler daha fazla ilgi görmektedir. Buna alternatif olarak ahşap, parke, beton ve taş gibi seçeneklere de göz atılabilir.

Her birinde geniş renk seçenekleri bulunan bu seramikler isteğe bağlı olarak kombin şeklinde de kullanılabilir. Kombin yaparken uzman görüşünden destek almak daha kolay karar vermeyi sağlayacaktır. Genelde beyaz ya da bej tonları üzerine renkli ve desenli seramikler kullanılarak banyolarda daha göz alıcı bir görünüm elde edilmektedir.

Dijital baskı teknolojisi ile dünyanın dört bir yanından edinilen mermer desenleri banyolarınıza ulaşıyor.

SERAMİK UYGULAMALARI

60×120 Seramik

nelere dİkkat edİLİR

60×120 Banyo ve yer Seramikleri ile ilgili önemli noktalar

60×120 seramik çeşitleri alışverişin yanı sıra uygulama esnasında da dikkat ister. Özellikle seramikler döşenirken daha kusursuz bir görünüm elde edebilmek adına su terazisi kullanılmalıdır. Böylece hizalama daha doğru şekilde yapılacaktır. Bunun yanı sıra uygulamada banyonun yüzey uzunluğu ile seramiklerin genişliği aynı ebatlarda olmayabilir. 

Bu nedenle yerleştirme esnasında bazı plakalar kesilmelidir. Genellikle sık kullanılan alanlara seramikler bütün olarak kullanılmakta ve köşe kısımlarda kesilme işlemi yapılmaktadır. Bu gibi detaylar seramik alışverişlerinde firma temsilcisi tarafından müşterilere aktarılır. Seramik satışlarında firma tarafından hem satış öncesi hem de sonrası destek verildiğinden ortaya mükemmel görünümler çıkmaktadır.

Bizimler İletişime

Geçin

 

 

TELEFON

+90 850 549 98 48

Adres

Osman Yilmaz Mh. 648 Sk. D100 Karayolu No:61/A

Gebze – Kocaeli

Mağazalarımız